Бидло і Небидло

Дуже важливо розуміти в якій системі цінностей ми спілкуємось і звідки вона береться. Класикою є поняття “бидло” як щось погане, і намагання бути не “бидлом”, тобто запереченням “бидла” яке плавно переростає в “небидло” (без пропуску). Тобто в нав’язаній системі де є “бидло”, як би не заперечував, рано чи пізно стаєш “небидлом”, що від “бидла” відрізняється на 2 букви, або на 30%, де більша частина далі “бидло”. Відповідно виходом з цієї ситуації, щоб не стати “небидлом” є перехід у свою систему цінностей.
Це дуже важливо, так як станом на зараз ми дуже легко втягуємось у нав’язану нам росією систему цінностей. Це проявляється у нашому бажанні заперечити чогось, що походить з росії. Тобто росія vs Україна це як “бидло” і “небидло”, що не дуже конструктивно і позитивно.
Якщо ми реально хочемо перестати бути “небидлом”, а стати чимось реально важливим та значущим, нам треба переходити на нашу систему цінностей, та розвивати її.
Тому, кожен раз коли вас тягне заперечити щось, що походить в любій формі від нашого поточного північно-східного сусіда, подумайте ще раз, чи можливо варто цей час використати на створення чогось нашого.

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *